Patirties sklaida respublikinėje konferencijoje

Balandžio 8 d. vyko respublikinė konferencija „IKT mokykloje: mokomės ir mokome“, kurią nuotoliniu būdu organizavo Marijampolės J. Totoraičio progimnazija. Konferencijos tikslas pasidalinti patirtimi, atrasti idėjų, patrauklių, aktualių formų, kaip taikyti informacines komunikacines technologijas ugdymo procese. Prisijungę 1254 dalyviai turėjo galimybę išklausyti 2 sėkmės istorijas, net 30 informatyvių pranešimų, tarp kurių ir mūsų mokyklos vyr. mokytojos R. Juodvalkienės „Informatikos pradmenys pradinėse klasėse“, bei mokytojos metodininkės L. Šapokienės „Informatika be kompiuterio – pamokos prieskonis“. Mokytojos pasidalino gerąja patirtimi, idėjomis bei praktinėmis įžvalgomis, įgytomis integruojant IKT įvairiose mokomųjų dalykų pamokose, vedamose įprastu ir nuotoliniu būdu.
Konferencijos įrašą galima pamatyti Yotube kanale:
I dalis nuoroda peržiūrai
II dalis (mokytojų dalykininkų grupė) nuoroda peržiūrai
II dalis (pradinių klasių mokytojų grupė) nuoroda peržiūrai