usc ir sav

Stovykla „Gera būti drauge“

sgbd2021 m. liepos 26-30 d. vyko projekto stovykla, kurioje dalyvavo 16 įvairaus amžiaus vaikų. Stovyklos vadovas - Tomas Karklinis VšĮ „Taip kitaip“ („Pokšt“) vadovas.

Projektas suteikė galimybę vaikams patiriantiems socialinę atskirtį ugdyti asmenines kompetencijas, kurios padės ateityje spręsti problemas, dirbti komandoje, kurti idėjas, jas realizuoti ir tapti pilnaverčiais visuomenės nariais. Daug dėmesio buvo skiriama gyvo bendravimo kompetencijai plėtoti. Kadangi karantino izoliacijos metu daugelis vaikų tapo individualistiškesniais, teko ieškoti veiklų galinčių sukurti bendrystę ir atstatyti gyvojo santykio poreikio džiaugsmą. Stovyklos veikas įgyvendinti padėjo savanoriai, kurių dalyvavimas įkvėpė mažuosius savanorystės idėjai.

Plačiau skaitykite čia >>>

Nuotraukų albumas.