Sėkmingas pasirodymas STEAM konkurse

IMG 9887 LargeUtenos Vyturių progimnazijos 5a klasės moksleivis Jonas Neseckas dalyvavo LINPRA (Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija) organizuotame STEAM konkurse.
Konkursui Jonas naudodamas Lego SPIKE robotikos konstruktorių, sukonstravo robotą - šuniuką „Sargį“, kuris susipažįsta su aplinka, seka pagaliuką, valgo kaulą, pyksta ir loja ant šukų, glostomas meilinasi, bet jei uždengiamos akys supyksta, o jei niekas su juo nebendrauja po 30 sekundžių robotukas užmiega.
Konkurse pavyko laimėti vieną iš trijų pagrindinių prizų: 200 eur „Elektromarkt“ čekį.
Mūsų mokyklos robotikos komandos „Žaibas“ atstovai š. m. spalio 21 d. vyko atsiimti prizo į parodą „Balttechnika 2022“, kuri vyko Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose.
Parodoje, LINPRA stende, Jonas su draugais keletą valandų demonstravo šuniuko veikimą parodos dalyviams ir žiūrovams, kurie liko sužavėti Jono kūriniu.
Po projekto pristatymo visa mūsų mokyklos delegacija apžiūrėjo „Balttechnika 2022“ parodoje demonstruojamas naujausias robotikos ir pramonės inžinerines sistemas, išbandė įvairias STEAM veiklas.
Planuojame ir ateityje dalyvauti tokiuose konkursuose, garsinti Utenos Vyturių progimnaziją ir mūsų laimės miestą Uteną.

Konkursui pateiktas projekto pristatymas >>>

Utenos Vyturių progimnazijos