Mokytojų edukacinė išvyka į Kauną

kaunasBalandžio 23 d. Utenos rajono mokytojų grupelė vyko į Kauną dalyvauti edukacinėje programoje „Sąlygų sudarymas STEAM dalykų ugdymo turinio plėtrai“. Šios dienos maršrutas prasidėjo Kauno taikomosios dailės mokykloje, kur mus pasitiko ir po mokyklą lydėjo mokyklos direktorė Daina Rožnienė. Mokytojai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos veikla, mokymosi erdvėmis bei rasti naujų idėjų kūrybiniams darbams, projektams.

Mokytojai aplankė Botanikos sodą, kur buvo organizuota edukacija apie prieskoninius ir aromatinius augalus.

Mokytojai turėjo galimybę praturtinti patirtį bendradarbiaujant, gauti naujų idėjų skatinant mokinių domėjimąsi ir kūrybiškumą.

Nuoširdus ačiū Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos technologijų mokytojai – ambasadorei Aureolei Maračinskienei už iniciatyvą ir pastangas planuojant ir organizuojant edukacinę programą.

Parengė Utenos švietimo centro metodininkė Ramunė Dasevičienė