Balandžio 24 d. Utenos švietimo centre hibridiniu būdu vyko anglų kalbos mokytojų praktinė konferencija, kurioje dalyvavo Urenos r. ir Molėtų r. anglų kalbos mokytojai. Utenos Dauniškio progimnazijos direktorės pavaduotoja, anglų kalbos mokytoja Inga angluTutkienė skaitė pranešimą tema „Universalaus dizaino elementai – mokinių sudominimas pamokoje“, Utenos Dauniškio gimnazijos anglų kalbos mokytojos Ieva Vilkienė, Violeta Gužienė ir Marina Petuchovskaja dalinosi patirtimi tema „Universalaus dizaino ir įtraukiojo ugdymo elementai pamokoje“, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos anglų kalbos mokytoja Irena Budreikienė kalbėjo tema „Vertinimo įpatumai pagal atnaujintas ugdymo programas“, Utenos Vyturių progimnazijos anglų kalbos mokytoja Rima Paukštienė skaitė pranešimą tema „Anglų kalbos mokymas(is) naudojant naudojant Twee ir „Edpuzzle“, Utenos Vyturių progimnazijos anglų kalbos mokytoja Ramunė Sabaliauksienė dalinosi patirtimi tema „Greito atsako kodo (QR) sukūrimas ir panaudojimas pamokose. GOOGLE diskas papildomos mokymo medžiagos sisteminimui ir saugojimui“, Utenos Aukštakalnio progimnazijos anglų kalbos mokytoja Aušra Valaitienė vaizdžiai pristatė patirtis tema „Anglų kalbos integracija su menais pradiniame ugdyme“. Nuoširdus ačiū pranešimus rengusiems ir patirčių mainuose dalyvavusiems Utenos ir Molėtų anglų kalbos mokytojams.

Parengė Utenos švietimo centro metodininkė Ramunė Sabaliauskienė